Jeśli wakacje, to tylko z Kolorową Lokomotywą!

Kolorowa Lokomotywa już po raz szósty wyrusza w podróż po województwie łódzkim. Podobnie jak w latach udział w projekcie weźmie udział kilka tysięcy dzieci w wieku 7-12 lat z 14 ośrodków kultury regionu łódzkiego.

WAKACYJNE ZAJĘCIA W ŁDK

Lato w Łódzkim Domu Kultury! Już od 25 czerwca 2018 malujemy, śpiewamy, gramy, tańczymy i ćwiczymy!

MATEUSZ TRANDA I UCZNIOWIE

W Łódzkim Domu Kultury w dniu 19 czerwca 2018 o odbył się wyjątkowy koncert uczniów Mateusza Trandy, m. in. uczestników odbywającego się w ŁDK kursu „Gitara od A do Z”.

5 minut dla oberka

Łódzki Dom Kultury zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Tańca ludowego "5 MINUT DLA OBERKA"! Uczestnicy będą mogli zmierzyć się w dwóch kategoriach tanecznych: tradycyjnej dla par autentycznych i stylizowanej dla zespołów tańca ludowego. Aby zgłosić swój udział wystarczy do 15 września...

FOTOFESTIWAL W GALERIACH ŁDK

Galerie Łódzkiego Domu Kultury po raz kolejny są nieodłączną częścią FOTOFESTIWALU! Wernisaże wystaw towarzyszących tegorocznej edycji odbędą się 23 czerwca 2018 roku. 
15-06-2018 godz 12:00

Przystanek 60+ Fotografia i Literatura rozstrzygnięty!

Bardzo przyjemnie upłynęło piątkowe przedpołudnie uczestnikom finału XI i XII Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Dojrzałej "Przystanek 60+" - fotografia i literatura!

Konkurs na aranżację artystyczno-edukacyjną Pasażu Łódzkiego Domu Kultury

Ogłoszony konkurs dotyczy realizacji projektu współfinansowanego ze środków UE pn. Utworzenie Pasażu Kultury Województwa Łódzkiego poprzez remont Łódzkiego Domu Kultury wraz z otoczeniem, w celu zwiększenia udziału w kulturze mieszkańców województwa Łódzkiego i kształtowania tożsamości...

TOWARZYSTWO GENEALOGICZNE CENTRALNEJ POLSKI

Towrzystwo Genealogiczne Centralnej Polski zaprasza na prelekcję Moniki Bayer-Smykowskiej pt.: "Aktualne zasady korzystania z zasobów Centralnego Archiwum Wojskowego", które odbędzie się 26 VI o godz. 18:00 w sali 408.

Andrzej Rybiński na Przystanku 60+

Już jutro wielka gratka dla wszystkich fanów twórczości Andrzeja Rybińskiego!