unia baner

Ogólnopolski Konkurs Tańca Ludowego rozstrzygnięty!

Blisko 20 par tanecznych z całej Polski i 4 zespoły folklorystyczne wzięły udział w Ogólnopolskim Konkursie Tańca Ludowego im. Jacka Lewandowskiego „5 minut dla oberka”, który odbył się 19 października w Łódzkim Domu Kultury.

Finał 7. Kolorowej Lokomotywy!

Nadszedł czas na podsumowanie 7. edycji projektu pn. Kolorowa Lokomotywa Na zielonym szlaku 2019 - projekt ekologiczno artystyczny dla dzieci z województwa łódzkiego.

100. spotkanie stowarzyszenia Inochi!

W programie prelekcje i pokazy filmu anime.

32. ŁóPTA rozstrzygnięta!

Za nami kolejna edycja Łódzkiego Przeglądu Teatrów Amatorskich. Zapraszamy do poznania laureatów i obejrzenia fotorelacji. 

Prog The Night V

Czas na V edycję Festiwalu Muzyki Artrockowej "Prog The Night". Serdecznie zapraszamy na muzyczny weekend 25-26 października do Łódzkiego Domu Kultury.

LIGHTROOM - obróbka zdjęć dla fotografa przyrody

Już 16 października odbędzie się spotkanie łódzkiego okręgu Związku Polskich Fotografów Przyrody. Jeśli jesteś miłośnikiem przyrody, fotografii - a  może zarówno przyrody jak i fotografii - musisz też być!

Kulturalna niedziela w ramach Łódzkie pełne kultury

13 października 2019 r. kolejne grupy uczestników III edycji Łódzkie pełne kultury odwiedziły Muzeum Miasta Łodzi oraz wzięły udział w koncercie w Filharmonii Łódzkiej im. A. Rubinsteina. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Finał tanecznego festiwalu ROSA

Podsumowaliśmy festiwal tańca ROSA!

Warsztaty Urbanator Days

Warsztaty w ramach wydarzenia w Łódzkim Domu Kultury już w listopadzie!