UrbanatorDays 2018

Michał Urbaniak, międzynarodowej sławy skrzypek, saksofonista, kompozytor, nazywany nowojorczykiem z Łodzi, już po raz dwunasty spotka się z młodymi muzykami na UrbanatorDays. W tym roku nie tylko zorganizuje bezpłatne warsztaty i koncert dla miłośników jazzu, ale także zostanie uhonorowany gwiazdą w Alei Sławy na ulicy Piotrkowskiej.

Półkolonie dla Seniorów, czyli Plenery 60+

Łódzki Dom Kultury plenerem malarsko-fotograficznym w pasażu Rubinsteina, zainaugurował cykl wydarzeń dla seniorów, które w sezonie letnio-jesiennym odbywać się będą na terenie województwa łódzkiego.

Kolorowa Lokomotywa na Półmetku

Ekologia, kreatywność, działania artystyczne, odpoczynek oraz wspaniała wakacyjna atmosfera to główne założenia szóstej edycji Kolorowej Lokomotywy Łódzkiego Domu Kultury. Przedsięwzięcie cieszy się corocznie ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci z województwa łódzkiego. Podczas niedawnej wizyty...

Grafik/plastyk potrzebny od zaraz!

Dyrektor Łózkiego Domu Kultury ogłasza nabór na stanowisko: Plastyk/Grafik. 

Letnie pogaduchy genealogiczne

Łódzki Dom Kultury i Towarzystwo Genealogiczne Centralnej Polski zapraszają na wakacyjne spotkanie. 

INOCHI #78. Koty w kulturze japońskiej.

Zapraszamy na kolejne spotkanie Łódzkiego Klubu Miłośników Mangi i Anime "INOCHI".

Regionalny Kongres Edukacji Kulturalnej

Województwo Łódzkie zaprasza na Regionalny Kongres Edukacji Kulturalnej, który odbędzie się w Łodzi w dn. 13-14 września br.

Piotrkowskie dzieci znowu z nami!

Uczestnicy z Piotrkowa Trybunalskiego rozpoczęli przygodę z Kolorową Lokomotywą

Zgłoś się na I Wojewódzki Festiwal Muzyczne Portrety

I Wojewódzki Festiwal Muzyczne Portety poświęcony Bogusławowi Mecowi nadchodzi wielkimi krokami! To ostatnia chwila na wysyłanie zgłoszeń.

Rockowanie - gramy Brylewskiego!

Przed nami kolejna edycja Rockowania, jednak w odmienionej formie! Tym razem zapraszamy do udziału w projekcie pn. Rockowanie. Muzyczny dialog pokoleń zespoły rockowe z województwa łódzkiego, który zakończymy konkursem poświęconym twórczości Roberta Brylewskiego (Kryzys, Brygada Kryzys, Izrael czy Armia).