ZAPRASZAMY NA FORUM 60+ W PABIANICACH

Łódzki Dom Kultury oraz Miejski Ośrodek Kultury w Pabianicach zapraszają w dniu 18 października 2018 roku wszystkich młodych duchem i aktywnych seniorów do udziału w FORUM TWÓRCZOŚCI DOJRZAŁEJ „PRZYSTANEK 60+”.

PRZYSTANEK 60+ WRĘCZENIE NAGRÓD I POPLENEROWA WYSTAWA PRAC LAUREATÓW

Łódzki Dom Kultury zaprasza w dniu 15 października 2018 r. o godz. 14.00 do Sali Kolumnowej na uroczystość wręczenia nagród oraz wystawę prac laureatów poplenerowego XIV Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Dojrzałej Przystanek 60+.

Forum 60+ w Opocznie - fotorelacja

W Miejskim Domu Kultury w Opocznie 08 października 2018r. odbyło się Forum w ramach projektu "Przystanek 60+". Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji. 

Łódzki Dom Kultury wspiera inicjatywy lokalne 60+

„WspieraMY kobiety z SENSem” to jeden z 29 projektów realizowanych w województwie łódzkim, który otrzymał dofinansowanie ze środków Łódzkiego Domu Kultury oraz Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi w ramach zadania pn. „Współorganizacja projektów kulturalnych na terenie...

ZAPRASZAMY NA FORUM 60+ W OPOCZNIE

Łódzki Dom Kultury oraz Miejski Dom Kultury w Opocznie zapraszają w dniu 8 października 2018 roku wszystkich młodych duchem i aktywnych seniorów do udziału w FORUM TWÓRCZOŚCI DOJRZAŁEJ „PRZYSTANEK 60+”.

Forum 60+ w Radomsku

2 października 2018 r. w MDK w Radomsku odbyło się kolejne forum w ramach Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Dojrzałej "Przystanek 60+".

PRZYSTANEK 60+ - PLENER ARTYSTYCZNY W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM

2 października 2018 roku seniorzy z województwa łódzkiego mieli okazję poznać uroki Piotrkowa Trybunalskiego podczas miejskiego pleneru artystycznego odbywajacego sie w ramach projektu Wojewódzki Przegląd Twórczości Dojrzałej „Przystanek 60+”

SPOTKAJMY SIĘ W RADOMSKU NA FORUM 60+!

Łódzki Dom Kultury oraz Miejski Dom Kultury w Radomsku zapraszają w dniu 2 października 2018 roku wszystkich młodych duchem i aktywnych seniorów do udziału w FORUM TWÓRCZOŚCI DOJRZAŁEJ „PRZYSTANEK 60+”.

POPLENEROWY XIV Wojewódzki Przegląd Twórczości Dojrzałej Przystanek 60+

Łódzki Dom Kultury, w ramach poplenerowego XIV Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Dojrzałej Przystanek 60+, zaprasza wszystkich artystów seniorów do udziału w kolejnym konkursie w kategorii PLASTYKA, który odbędzie się w Łódzkim Domu Kultury w dniu 15 października 2018 r.

Forum 60+ w Piotrkowie Trybunalskim za nami!

20 września 2018 roku odbyło się Forum 60+ w ramach Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Dojrzałej "Przystanek 60+"